Usługi stanowią istotne źródło przychodów dla każdej dobrze zorganizowanej firmy zajmującej się oprogramowaniem. Sprzedawca, który sam serwisuje to co sprzedaje wzbudza większe zaufanie niż ten, który tylko sprzedaje. To zupełnie naturalne. Oznacza to pewnego rodzaju odpowiedzialność za oferowany produkt i daje Klientowi poczucie bezpieczeństwa, że w przypadku awarii nie będzie musiał szukać nikogo innego, kto zajmie się problemem.

W przypadku oprogramowania ta zależność jest szczególnie istotna - powodzenie pracy z programem wykorzystywanym w działalności biznesowej to nie tylko zakup licencji - ale także instalacja, wdrożenie, szkolenie, a także dostępność pomocy technicznej.

Dlatego przyjęliśmy prostą zasadę - serwisujemy każdy program, który posiadamy w ofercie. Serwisujemy także kilka innych. A ponieważ jest to dla nas istotnym źródłem przychodów - robimy to dobrze.

Drugim rodzajem usług są wszystkie te czynności, które świadczymy w ramach stałej obsługi informatycznej - umowy oznaczającej kompleksowy nadzór nad infrastrukturą informatyczną w firmie. Dla Klientów, którzy nie zdecydowali się na stałą obsługę - usługi te są rozliczane indywidualnie.