Proponujemy Państwu wykonanie profesjonalnej, eleganckiej strony internetowej, która w należyty sposób przedstawi Państwa Firmę oraz oferowane produkty lub usługi.

Wykonane przez nas projekty cechują się atrakcyjną szatą graficzną, przemyślaną strukturą i wysoką jakością kodu (tego, co w środku). Zwracamy uwagę nie tylko na wygląd strony, ale również na takie czynniki jak ergonomia, funkcjonalność, szybkość działania. W naszej historii wykonaliśmy ponad 100 różnych witryn, o różnym budżecie, stopniu złożoności, dla firm zarówno dużych jak i małych. Posiadamy własnych grafików i programistów oraz bogatą bazę współpracujących specjalistów, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować zarówno małe, jak i większe projekty. Dbamy o stały i dobry kontakt z Klientami - są Państwo na bieżąco informowani o postępach prac, poszczególne etapy są zawsze konsultowane, a powstająca strona jest dla Państwa dostępna na naszym roboczym serwerze (jest ona również należycie zabezpieczona przed osobami postronnymi).

Każda tworzona przez nas strona jest przetestowana - w różnych przeglądarkach i na różnych systemach operacyjnych.Posiadamy serwer z systemem Windows© oraz Linux©. Na życzenie testujemy witryny także na MacOS©.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, uważnie słuchając Państwa oczekiwań i uczciwie informując o możliwych rozwiązaniach i związanych z nimi kosztach. Oferujemy usługę całościową - od przygotowania planu witryny do umieszczenia jej na naszym serwerze.